Obserwuj mnie na...

Stos #10By  Ruczek     20:22  
Przypomniałam sobie, że już jakiś czas nie było stosu, zatem postanowiłam dzisiaj Was nim uraczyć :) Są to jeszcze moje świąteczne prezenty, urodzinowe, własne nabytki, jak i pozycje recenzyjne. Znalazła się też jedna wygrana ;) Nie będę szczegółowo opisywać, bo na zdjęciu wszystko wyraźnie widać :) 
Długo czekałam, żeby móc zakupić "Pana Lodowego Ogrodu" tom 1, ale w końcu się doczekałam dodruku i mam! Teraz tylko kupię pozostałe tomy i komplecik będzie pięknie wyglądał na półce :) Także dwa pierwsze z góry, w lewym stosiku, to zakup własny, później trzy to prezenty, a "Gorączka" to wygrana. Prawy stosik, dwie pierwsze są recenzyjne, obie recenzje tutaj: "Bezlitosne" i "Kroniki krwi". No, i pozostałe to reszta prezentów :) "Prochy" już przeczytane i muszę przyznać, że książka świetna! :)) Szybko się wciągnęłam i zdecydowanie zbyt szybko ją skończyłam. Teraz tylko czekam, aż zostanie wydany tom 2 :)
Za wszystkie książki serdecznie dziękuję! :)

Co już przeczytaliście? Co polecacie? Upatrzyliście coś dla siebie? Dajcie mi znać! :)

Pozdrawiam,
Ruczek

23 komentarze:

 1. Polecam "Portret Doriana Grey'a" - niesamowita książka, a zaintrygowały mnie "Gorączka" i odrobinę "Kroniki krwi". Liczę na Twoje recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny stos! Gorączkę mam już za sobą (jeżeli jesteś zainteresowana to recenzja na blogu) a na Patricię Briggs poluję :P Mam już z jednym chłopakiem ugadaną sprzedaż 5 tomów od razu, ale w tym miesiącu wystarczająco dużo kasy wydałam na książki, więc muszę się troszkę opanować :P W każdym razie książki czekają na moją decyzję ;)

  Fajnie jakby niedługo pojawiła się tutaj Twoja recenzja, żebym wiedziała czego oczekiwać, bo widzę że mamy podobny gust ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Prochy i Patricia Briggs są dla mnie zachęcającymi tytułami... Gorączkę sobie odpuszczę, tak samo ja Richelle Mead (po czwartym sukubie podziękowałam autorce) :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojacie :) Ale super stosy :) Nie wiedziałam, że "Pan Lodowego Ogrodu" jest w nowej okładce :) Ja mam jeszcze starą, bo dostałam 3 tomy na 18 od klasy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam Gorączke, mi się bardzo podobała, choć opinie różnorodne są ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Za Gorączkę zamierzam się właśnie zabrać. Mam nadzieje, że tak jak Cinder powali mnie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny stos! Prochy niedługo będę czytać, więc cieszę się, że są dobrze odbierane :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Woah. Kroniki z krwi z chęcią bym zobaczyła też u siebie i Pana Lodowego Ogrodu :) Miłego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 9. Pan Lodowego Ogrodu! Zazdroszczę! Muszę też kupić! Stos rewelacja i Kroniki krwi bym podkradła :)

  OdpowiedzUsuń
 10. "Portret..." jest świeeeetny i trzeba przeczytać. Takie książkowe uzależnienie. Za to "Księżycowa dama" przywołuje wspomnienia - strasznie nieambitna lektura, jednak czytałam ją wieki temu z wypiekami na twarzy, tak tylko, by rodzice się nie dowiedzieli:D Chociaż teraz zapewne oddałabym ją na makulaturę, to wspomnienia pozostają:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo ładny i przyjemny stosik:) miłego czytania:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Stosik ciekawy. Do tej pory czytałam z niego tylko "Dziedzictwo" i mimo wielu niedociągnięć naprawdę tę książkę polecam: )

  OdpowiedzUsuń
 13. Oooooo, cudowny stosik. Sama również chcę przeczytać "Pana Lodowego Ogrodu", dwa tomy "Dziedzictwa" już czekają na półce, jednak tak dawno czytałam serię o Eragonie, że na pewno zabiorę się za nią jeszcze raz. Zazdroszczę "Gorączki" i jednego tomiku "Pretty Little Liars".
  Czekam na recenzje i życzę miłej lektury! :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Kusi mnie seria PLL oraz "Ostatnia spowiedź", która zbiera wiele pozytywnych recenzji.

  OdpowiedzUsuń
 15. Co ja widzę *_* Portret Doriana... ! Też chcę :D Bardzo ładny stosik, większością jestem zainteresowana, a Briggs mam, ale nie czytam, póki nie będę miała całej serii, nie lubię czekać :P

  OdpowiedzUsuń
 16. pana lodowego ogrodu i dziedzictwo chce przeczytać czekają na swoją kolej a reszty nie znam. Ciekawa jestes twoich opini

  OdpowiedzUsuń
 17. Polecam "Dziedzictwo", chociaż nie wszystko wyszło, jak chciałam, to na pewno nie byłam zawiedziona. :) "Ostatnią Spowiedź" posiadam, ale pewnie długo się jeszcze za nią nie zabiorę. ;D
  Miłego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 18. Świetne nabytki :0 Miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Ostatnią spowiedź właśnie czytam, a muszę się zaopatrzyć w oba tomy Dziedzictwa! I Portret Doriana Graya też mam w planach :)

  OdpowiedzUsuń
 20. świetne książki, miłej lektury! ;)

  OdpowiedzUsuń
 21. Cudowny stos :) Przyjemnej lektury :D

  OdpowiedzUsuń
 22. Bardzo interesujący stosik!
  "Bezlitosne" muszę przeczytać obowiązkowo, "Uwikłane" już zamówione;) "Patricia Briggs" i "Ostatnia spowiedź" też wydają się interesującymi tytułami.

  OdpowiedzUsuń
 23. z powyższych czytałam jedynie "Dziedzictwo", ale to całe lata świetlne temu
  chętnie natomiast zapoznałabym się z "Gorączką" :)

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do zostawienia po sobie komentarza i wyrażenia własnej opinii na dany temat! :)