Obserwuj mnie na...

Składania życzeń nadszedł czas! :)By  Ruczek     18:00  

Kochani,
kolejny rok powoli dobiega końca. Zapewne teraz większość z Was przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia - ja sama to właśnie robię. ;) Z racji, że tuż przed Wigilią mało kto będzie pewnie przeglądał blogi, już dziś chciałabym Was życzyć ciepłych, spokojnych i radosnych świąt, spędzonych w rodzinnym gronie, przy stole pełnym przepysznych potraw i choince skrywającej pod sobą mnóstwo cudownych prezentów - mam nadzieję, że także tych książkowych! :) Cieszcie się każdą chwilą spędzoną ze swoimi bliskimi, radujcie się wolnym czasem i odpoczywajcie, nabierając sił na następny rok.
Życzę Wam także, gdyż osobnej sylwestrowej notki robić już nie będę, aby nowy rok, 2015, był dla Was pełen możliwości, odkrywajcie w nim nowe pasje, spełniajcie swoje marzenia i wyznaczajcie sobie kolejne cele do osiągnięcia. Bądźcie ambitni, czerpcie z życia pełnymi garściami i niech uśmiech nie schodzi Wam z twarzy! Radujcie się każdą chwilą i doceniajcie wszystkie szczęśliwe momenty, bo warto! :)


Świeczka o zapachu jabłka z cynamonem - ulubiona w okresie świąt Bożego Narodzenia! :)


* ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ *


A tutaj macie bonus, w postaci świątecznej piosenki, która towarzyszy mi w przygotowaniach do tegorocznych świąt. ;) Miłego słuchania!


Z pozdrowieniami i serdecznymi uściskami,
Ruczek. :)


3 komentarze:

  1. Wesołych i radosnych Świąt z mnóstwem książek pod choinką ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Życzę bogatego książkowego Mikołaja!

    OdpowiedzUsuń

Zachęcam do zostawienia po sobie komentarza i wyrażenia własnej opinii na dany temat! :)