Obserwuj mnie na...

[Premiera] Czarne światła: Łzy Mai - Martyna Raduchowska + fragmentBy  Ruczek     16:08  


Dzisiaj, tj. 15 maja 2015 roku, PREMIERA najnowszej powieści Martyny Raduchowskiej, autorki znanej i lubianej "Szamanki od umarlaków" - "Czarne światła: Łzy Mai"!


Tytuł: Czarne światła: Łzy Mai
Autor: Martyna Raduchowska
Data wydania: 15 maja 2015
ISBN: 978-83-7964-070-6
Książka na stronie wydawnictwa: LINK.

Jest rok 2037. Po trzech latach od najkrwawszej rebelii w historii New Horizon porucznik Jared Quinn wraca do służby w wydziale zabójstw. Nad bezpieczeństwem obywateli czuwa teraz Riot Shield – cybernetyczny stróż prawa, który wyręcza dochodzeniówkę niemal we wszystkim, od wykrycia potencjalnego przestępstwa, po ujęcie sprawcy. Szybko jednak nieuchwytny morderca zmusza śledczych do powrotu do tradycyjnych metod.

Quinn, zmagający się z traumatycznymi wspomnieniami, kryzysem tożsamości, mrocznymi snami i obsesyjną żądzą zemsty na Mai – syntetycznej ex-policjantce i swojej dawnej partnerce – jest bliski paranoi z prawdziwego zdarzenia. Gdy odkrywa, jak wiele łączy go z zabójcą, od obłędu dzieli go już tylko krok…


"Książka jest wciągająca, a intryga i klimat sprawiają, że próby przeszkadzania w czytaniu mogą kończyć się wybuchami agresji i uszkodzeniami fizycznymi osoby przeszkadzającej."
--- Michał Talaśka, naEKRANIE.pl

"Fabuła jest naprawdę niesamowita, pełna tajemnic, niedopowiedzeń, niespodziewanych zwrotów akcji i mrocznego klimatu."
--- Natalia "Tala" Zdziechowska, Ogród Wyobraźni

A oto fragment książki:


Kto jest nią zainteresowany? :)

Pozdrawiam,
Ruczek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do zostawienia po sobie komentarza i wyrażenia własnej opinii na dany temat! :)