Obserwuj mnie na...

Smakowite kąski od MAG'a [czyli zapowiedzi i fragmenty]By  Ruczek     20:56  ŚMIERTELNE MASKI – Jim Butcher

Harry Dresden, jedyny profesjonalny mag detektyw w Chicago, ma powód do zadowolenia - interesy idą świetnie. Ale ma też powody do zmartwień - pojedynek z diukiem Ortegą z Czerwonego Dworu i kradzież Całunu, który posiada ogromną magiczną moc. Nie wspominając o powrocie dziewczyny Harry'ego, półwampirzycy Susan...___________
Tytuł: ŚMIERTELNE MASKI
Autor: Jim Butcher
ISBN: 978-83-7480-560-5
Tłumaczenie: Piotr W. Cholewa
Oprawa: miękka
Format: książka
Liczba stron: 496
Rok wydania: 7 października 2015
Cena detaliczna: 35,00 zł
___________


___


KRWAWE RYTUAŁY – Jim Butcher

Harry’emu trafiały się już gorsze zlecenia niż praca tajemnego agenta na planie filmu dla dorosłych. Na przykład uskakiwanie przed płonącymi małpimi odchodami. Albo stanięcie twarzą w liść z chodzącą rośliną-potworem. Mimo to najnowsza sprawa zapowiada się bardzo niepokojąco. Producent filmu uważa, że jest celem zabójczej klątwy entropijnej – ale to otaczające go kobiety umierają w coraz bardziej widowiskowy sposób.
Harry dał się w to wciągnąć wyłącznie za namową Thomasa – zaprzyjaźnionego wampira, flirciarza i zarozumialca, któremu nie do końca może ufać. Thomas ma w całej sprawie jakiś własny interes, Harry jednak nie jest w stanie go przejrzeć, a tymczasem tropy prowadzą wprost do seksownych krewnych wampira. Odkrycie szkieletu w rodzinnej szafie Thomasa na zawsze zmieni jego życie.

__________
Tytuł: KRWAWE RYTUAŁY
Autor: Jim Butcher
ISBN: 978-83-7480-561-2
Tłumaczenie: Wojciech Szypuła
Oprawa: miękka
Format: książka
Liczba stron: 496
Rok wydania: 7 października 2015
Cena detaliczna: 35,00 zł
_____________


BOHATER WIEKÓW – Brandon Sanderson

Kontynuacja "Studni Wstąpienia".
Czy zabicie Ostatniego Imperatora, by obalić Ostatnie Imperium, było właściwym krokiem? Wraz z powrotem zabójczej formy wszechobecnych mgieł, wzmagającymi się opadami popiołów i coraz potężniejszymi trzęsieniami ziemi, Vin i Elend zaczynają mieć wątpliwości. Przed wieloma laty Zniszczeniu – jednej z pierwotnych istot, które stworzyły świat – obiecano prawo do unicestwienia wszystkiego, co istnieje. Teraz, gdy Vin została podstępem nakłoniona do uwolnienia go ze Studni Wstąpienia, Zniszczenie pragnie wyegzekwować swoje prawo.


__________
Tytuł: BOHATER WIEKÓW
Autor: Brandon Sanderson
ISBN: 978-83-7480-556-8
Tłumaczenie: Anna Studniarek
Oprawa: twarda
Format: książka
Liczba stron: 672
Rok wydania: 7 października 2015
Cena detaliczna: 49,00 zł
___________Pozdrawiam,
Ruczek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do zostawienia po sobie komentarza i wyrażenia własnej opinii na dany temat! :)