Obserwuj mnie na...

[PREMIERA - INFO] Pani Noc - Cassandra ClareBy  Ruczek     11:26  
Kochani!
Dzisiaj ma miejsce długo wyczekiwana przeze mnie i chyba przez wszystkich fanów Nocnych Łowców oraz twórczości Cassandry Clare premiera pierwszej części jej nowej serii - "Pani Noc" z serii "Mroczne Intrygi"!
* * * 

Nocni Łowcy z Los Angeles są głównymi bohaterami powieści „Pani Noc”, pierwszej odsłony najnowszego cyklu Cassandry Clare zatytułowanego „Mroczne Intrygi”, kontynuacji bestsellerowej serii „Dary Anioła”.

Minęło pięć lat od wydarzeń przedstawionych w „Mieście Niebiańskiego Ognia”, po których Nocni Łowcy znaleźli się na skraju zagłady. Emma Carstairs nie jest już pogrążoną w żałobie dziewczynką, lecz młodą kobietą, która zamierza za wszelką cenę dowiedzieć się, kto zabił jej rodziców, i pomścić ich śmierć.

Wraz ze swoim parabatai, Julianem Blackthornem, musi się nauczyć ufać swojemu sercu i rozumowi, gdy odkrywa demoniczny spisek obejmujący zasięgiem całe Los Angeles, od Sunset Strip aż po morskie fale roztrzaskujące się na plażach Santa Monica. Gdyby
jeszcze serce nie prowadziło jej na manowce…

Jakby mało było tych komplikacji, brat Juliana Mark – uprowadzony przez faerie przed pięcioma laty – zostaje teraz uwolniony w geście dobrej woli ze strony porywaczy. Faerie rozpaczliwie poszukują mordercy, który zbiera wśród nich krwawe żniwo – i w tych poszukiwaniach potrzebują pomocy Nocnych Łowców. Kłopot w tym, że w krainie faerie czas płynie inaczej i Mark nie tylko prawie się nie postarzał, ale na dodatek nie rozpoznaje nikogo ze swoich bliskich. Czy będzie w stanie naprawdę wrócić na łono rodziny? I czy faerie naprawdę na to pozwolą?

Oto rozdzierające serce wprowadzenie do nowej serii Cassandry Clare, „Mroczne Intrygi”, wciągająca gra pozorów, pełna magii i obfitująca w przygody Nocnych Łowców.

__________
Tytuł: Pani Noc
Autor: Cassandar Clare
Seria: Mroczne intrygi
ISBN: 978-83-7480-640-4
Tłumaczenie: Małgorzata Strzelec i Wojciech Szypuła
Oprawa: miękka
Liczba stron: 832
Data wydania: 30 marca 2016
Cena detaliczna: 45,00 zł
__________
Kto ma już swój egzemplarz? :)

Pozdrawiam,
Ruczek.

2 komentarze:

  1. Uwielbiam twórczość Cassandry Clare i to jaki świat stworzyła...Bardzo się cieszę z premiery jej nowej książki. Opis brzmi zachęcająco. Mam nadzieję, że ta seria będzie tak dobra jak Dary Anioła i Diabelskie maszyny. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam Nocnych Łowców, więc straaaaaasznie się cieszę, że jest nowa seria :D Kupuję zaraz po urodzinach pod koniec kwietnia <3

    OdpowiedzUsuń

Zachęcam do zostawienia po sobie komentarza i wyrażenia własnej opinii na dany temat! :)